Aktualności

Grupa teatralna „Słudzy Jej Królewskiej Mości” zaprasza na sztukę pt.: Sprawa Fatimy w piątek 27 października o godz.: 18:30 w auli Szkoły Podstawowej im. św. Kazimierza Królewicza.
Czas trwania ok. 1,5 godziny z 10-minutową przerwą.

Wstęp wolny.

Ze względu na charakter przedstawienia po rozpoczęciu spektaklu osoby spóźnione zostaną wpuszczone na salę dopiero podczas antraktu.

 


 

Spektakl ŻYWOT ŚW. STANISŁAWA ZE SZCZEPANOWA.

Występują uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku.

Spektakl odbył się w ramach projektu: RODZINNA AKADEMIA SPOŁECZNA – Akademia teatru, muzyki i tańców dawnych.

7 maja 2017 r.

 

 


Już jutro (4 marca, sobota) uroczystość św. Kazimierza Królewicza – patrona białostockiej archidiecezji oraz naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą o godz.: 16:00 (Kaplica pw. Imienia Maryi i św. Stanisława Bp. M., ul. Szkolna 2A, Białystok) oraz po mszy na przedstawienie teatralne o św. Kazimierzu w wykonani uczniów naszej szkoły, które odbędzie się w auli szkoły.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznej Akademii ku czci św. Kazimierza, którą przygotowali nasi uczniowie wraz z rodzicami.

 


 

 

Już w najbliższy czwartek (8 grudnia) Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP z tej właśnie okazji serdecznie zapraszamy na akademię ku czci Matki Bożej Niepokalanej przygotowaną, po raz kolejny, przez uczniów naszej szkoły.

Rozpoczniemy uroczystą Mszą Świętą w kaplicy o godz.: 17:00, zaraz po mszy w auli szkoły odbędzie się akademia.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby wykonać utwór wokalny, instrumentalny, albo recytatorski ku czci Niepokalanej.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału z ubiegłorocznej akademii.